דף הבית : שרותים משלימים : מי אנחנו
מי אנחנו
.

מי אנחנו

פורטל קייטרינג נוצר בכדי לתת מענה מהיר וקל לכל החושקים בקייטרינג לאירוע. מטרת הפורטל היא לחבר ביעילות ובמהירות בין חברות הקייטרינג לגולשי האתר, בכדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, פיתחנו שיטה ייחודית בה אנו שבסופה החיבור בין הלקוח לחברת הקייטרינג הוא מושלם. הסוד לשיטה זו הוא בתשאול מקדים מפורט וענייני של הלקוח והעברת הפרטים לחברת הקייטרינג המתאימה ביותר לצרכיו. המשובים המפרגנים והתגובות הנלהבות מעידות על כך שיש בידינו שיטה מנצחת ואנו בהחלט גאים על כך.

כל בחרת קייטרינג אשר נכנסת למאגר החברות שלנו נותנת תמונה מדויקת ועדכנית של סוג הלקוחות אותם היא משרתת בצורה הטובה ביותר: תחום העבודה, סוג המטבח המועדף, גודל האירוע ועוד ועוד.. הלקוח מצדו עובר גם הוא סוג של תשאול (אם כי פחות מפרך J ובסופו של התהליך מתבצע החיבור. חברת הקייטרינג המושלמת לצרכי הלקוח מתקשרת אליו והחיבור נעשה.

צוות הפורטל מקפיד כל העת שהשירות יהיה ברמה הגבוהה ביותר שניתן. אנו ערים לכל שינוי ושמים לב לכל פרט קטן כגדול. לשמחתנו שיטה זו מוכיחה את עצמה שוב ושוב ואנו מזמינים אתכם להצטרף ללקוחותינו המרוצים אם כלקוחות המחפשים חברות או כחברות קייטרינג המחפשות להגדיל את מקורות ההכנסה.

בהצלחה לכולנו!

 

 

 הודעות אחרונות
1. שף עד הבית
רונית | ירושלים | 17:58 07.07.2013


שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :