דף הבית : סוגי קייטרינג : הזמנת קייטרינג חלבי לאירוע
הזמנת קייטרינג חלבי לאירוע
.

מעוניינים בקייטרינג חלבי לאירוע שלכם?

הכנות לאירוע אף פעם לא פשוטות ודורשות מאיתנו זמן רב. אך אם אתם מתכננים אירוע קטן בבית, תוכלו לחסוך לעצמכם את הטרחה הכרוכה בבישול ולהזמין קייטרינג חלבי או בשרי, בהתאם לסוג האירוע ובהתאם לרצונכם.

מעבר לכך שהזמנת קייטרינג חוסכת לנו טרחה וזמן רב במטבח, הרי שמדובר בפתרון אולטימטיבי לאלו שלא בורכו בכישורי הבישול והאפייה. בהזמנת קייטרינג, נוכל לסמוך על כך שנקבל אוכל טעים, והכל על פי רצוננו.

כיום יש בתחום הקייטרינג מספר ז'אנרים, כמו למשל הפינגר פוד - שנועד לאירועי גורמה או כבופה התחלתי, קייטרינג לפי סגנונות בישול של עדות או ארצות שונות, קייטרינג קינוחים בלבד ושאר שילובים אחרים, על מנת שאלו יתאימו לאירוע הספציפי שאנו חוגגים. כמובן שתוכלו בהתאם להזמין קייטרינג חלבי בלבד או בשרי בלבד, או לחילופין לשלב את שניהם באם אין הגבלות כשרות.

כמו כן, כיום תחום הקייטרינג אינו משתייך רק לאירועים גדולים באולמות וגני האירועים, אלא גם לאירועים קטנים, ואף לארוחות ערב של מספר משתתפים, הנקרא בשפה הרשמית קייטרינג בוטיק. דבר זה מחליף למשל את קניית האוכל המוכן, שכן לא כולם מחבבים זאת.

 הזמנת קייטרינג חלבי

אם אתם מעוניינים בהזמנת שירותי קייטרינג לאוכל חלבי, בעזרת האינטרנט החיפוש יהיה הפשוט ביותר. מנוע החיפוש יפנה אתכם לעשרות קישורים רלוונטיים, בעיקר של חברות הקייטרינג השונות. כמעט אין חברת קייטרינג ללא אתר אישי בו תוכלו להתרשם ממידע על סוג הקייטרינג, תמונות, המלצות גולשים ושאר מידע חיוני אחר.

ההמלצה היא לבדוק מספר חברות על מנת להשוות בין סוגי המאכלים המוצעים, יחס השירות וכן בעיקר בנושא המחיר. מעבר לכך שאנו מעוניינים לקבל את ההצעה הטובה ביותר, כדאי שנקבל תמונה חלקית על טווח המחירים. עוד דרך לקבלת טווח מחירים היא על ידי תשאול חברים וקרובי משפחה ששכרו בעבר שירותי קייטרינג חלבי. לעתים תוכלו לבצע טעימות טרם הזמנת קייטרינג אוכל חלבי, בתיאום מראש עם החברה. עם זאת, אין מדובר בחובה, כך  שאם מדובר באירוע אינטימי וספונטני, כל שתצטרכו הוא רק לתאם את המשלוח או לקחת באיסוף עצמי.

קייטרינג לאוכל חלבי מגיע בדרך כלל במגשי אירוח יפים, השומרים על החום שלהם כל הדרך אליכם עד הבית. אם ברצונכם גם בשירות מלצרים, ישנו שירות כזה בתשלום נוסף אצל חברות קייטרינג רבות. אם מראש הינכם יודעים כי אתם מעוניינים בכך, בצעו חיפוש ממוקד יותר כאשר מדובר בחיפוש באינטרנט.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :