דף הבית : שרותים משלימים : תקליטן לאירועים
תקליטן לאירועים
.

במאמר שלפניכם ריכזנו את כל השאלות החשובות שעליכם לשאול את התקליטן שאתם שוקלים לקחת לאירוע שלכם. רשימת השאלות שלפניכם בהחלט יעזרו לכם להבין האם התקליטן שמולכם הוא התקליטן המומלץ לאירוע שלכם.

האם התקליטן חותם איתכם על חוזה - אולי חוזה הוא לא הדבר החשוב עבורכם, ואולי אתם מאלה שיעדיפו לסגור עסקה בלחיצת יד. אך חוזה חתום ע"י התקליטן הוא אחת האינדיקציות הטובות ביותר לדעת שהתקליטן מחויב לאירוע שלכם. החוזה מפרט את ההצעה ואת כל המחויבויות השונות של התקליטן. חוזה חתום יבטיח שאתם עובדים עם תקליטן שמעריך את עצמו ואת פועלו.

האם אתה תהיה התקליטן באירוע שלנו - לעיתים קרובות מדי אנו נתקלים במצבים שבהם התקליטן שאיתו אתם מדברים, לא בהכרח יהיה התקליטן באירוע שלכם. זוהי תופעה נפוצה בעיקר בקרב חברות גדולות שעובדות עם מספר תקליטנים, וכך יכול להיווצר מצב שהאדם שאליו התחברתם ואיתו סגרתם את כל הנושא המוסיקלי לא יהיה בפועל באירוע שלכם. בהמשך לסעיף הקודם רצוי מאוד שבחוזה יופיע שמו של התקליטן שאיתו נפגשתם כתקליטן באירוע.

פגישה פנים אל פנים - ההמלצה שלנו היא לפגוש את התקליטן פנים אל פנים לכל אירוע בו תירצו לקחת תקליטן. באירועים גדולים הדבר ברור מאליו, אך באירועים קטנים הדבר אינו ברור והתופעה השכיחה היא סגירה בטלפון או במייל ללא פגישה פנים אל פנים. אם הצלחת האירוע שלכם חשובה לכם אל תוותרו על פגישה עם התקליטן פנים אל פנים, כך תוכלו להתרשם מהאדם, ולפרוס בפניו את בקשותיכם השונות בפירוט גדול יותר

לשמור את התאריך - כשאתם מדברים עם תקליטן זו זכותכם המלאה לא להגיע להחלטה באותו הרגע. אך קחו בחשבון שהתאריך המבוקש יכול להיתפס. ולכן מומלץ לשאול את התקליטן האם הוא יהיה מוכן לשמור עבורכם את התאריך למספר ימים או לחילופין להודיע לכם אם התאריך המבוקש עומד להיתפס. מה הניסיון שלך - לא כל תקליטן מתאים לכל אירוע, ישנם תקליטנים בעלי ניסיון רב יותר בתחתונות ותקליטנים בעלי ניסיון רב יותר באירועים קטנים.ולכן מומלץ לשאול התקליטן שמולכם כמה אירועים מהסוג שלכם הוא עשה. מקובל גם לבקש המלצות מלקוחות בעבר, ועל ידי כך לנסות להבין האם הוא התקליטן המתאים ביותר עבורכם.

האם יש לך גיבוי - מעבר לגיבוי הציוד שבדרך כלל יש לכל תקליטן, ישנה אפשרות שהתקליטן לא יוכל להגיע לאירוע מסיבות שכלל לא תלויות בו (כולנו בני אדם) חשוב שתדעו שכדאי להתכונן גם לתרחיש מצער זה ולהבין האם לתקליטן יש גיבוי במידה ודבר כזה קורה.הודעות אחרונות
1. תקליטן לאירועים קטנים
רחבעם | | 13:11 15.11.2015


שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :