דף הבית : קייטרינג לעסקים : קייטרינג עליה לתורה
קייטרינג עליה לתורה
.

קייטרינג לעלייה לתורה

חוגגים בר מצווה עליה לתורה? מחפשים קייטרינג איכותי ומרשים במחירים אטרקטיביים? הגעתם למקום הנכון. השאירו פרטים וקבלו הצעות מחיר מומלצות עבור קייטרינג עלייה לתורה. נשמח להעביר את פנייתכם ל-3 חברות קייטרינג המתמחות באירוע, מבינות את חשיבות ומהותו ומציעות אוכל יוצא דופן במראהו ובטעמיו, ובמחיר אטרקטיבי. בנוסף לכך כגולשי הפורטל אתם זכאים גם למבצעים והטבות נוספות, כך שבסוף התהליך תקבלו הצעת מחיר הכוללת תפריט עשיר ומגוון לצד שירות איכותי והמון תשומת לב לכל פרט.

כשאנו מזמינים קייטרינג לעליה לתורה בבית הכנסת, ראשית עלינו לברר מהי הכשרות המבוקשת בבית הכנסת. בישראל מגוון הכשרויות הוא גדול ולכן אין טעם להתחיל בהתקשרות מול חברת קייטרינג שאינה מחזיקה בתעודת הכשרות הרצויה. כאמור מבחר הכשרויות גדול ובין הכשרויות הנפוצות ניתן למצוא: רבנות, מחפוד, העדה החרדית, לנדא, רובין, בית יוסף. אלו הם הכשרויות העיקריות. ולכן כבר בשיחה הראשונה איתכם נברר מהי הכשרות הרצויה ונעביר את פנייתכם רק לחברות שמחזיקה בכשרות הרלוונטית.

אחרי שהבנו את הכשרות המבוקשת, השלב הבא הוא לוודא שהתקציב שלכם תואם את רמת הציפיות שלכם. ולכן בשיחת הטלפון נמצא יחדיו את התקציב לאירוע, נבין את אופי התפריט אותו אתם מבקשים להזמין ונשלח את פנייתכם מחודדת ורהוטה אל ספק קייטרינג אשר מתמחה באספקת קייטרינג לעלייה לתורה מחזיק בכשרות הנדרשת ולא פחות חשוב גם בתפריט התואם במדויק את רמת הציפיות והמחיר.

תפריט לעלייה לתורה כולל מבחר מנות נהדרות ולמעשה האפשרות שלכם היא האם ללכת לכיוון של הגשה לשולחנות או בופה פתוח. לדעתנו אם האירוע שלכם נע סביב ה-50 מוזמנים בופה יהיה נהדר עבורכם. בל נשכח שהגשה לשולחנות תעלה את תקציב האירוע לטובת אנשי שירות נוספים. גם בנושא זה נשמח לייעץ ולתת מניוסננו הרב באספקת קייטרינג לעליה לתורה.הודעות אחרונות
1. ארוחת בוקר קלה לפני עלייה לתורה
ליטל | | 09:51 14.08.2017


שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :