דף הבית : סוגי קייטרינג : קייטרינג טאפסים
קייטרינג טאפסים
.

קייטרינג טאפסים

טאפסים הם פתיחים, מתאבנים. המונח הזה הוא כינוי למנות קטנות המוגשות בספרד באופן מסורתי כחטיף לצד כוס יין או בירה, לרוב לפנות ערב. כאשר מזמינים קייטרינג לאירועים, הטאפסים הן מעין מנות פתיחה המוגשות על מגשים, שאותם נושאים מלצרים ומלצריות העוברים בין המוזמנים ומציעים להם אותם. מדובר במנות אצבע המוגשות על קיסם או שמוצעות ללקיחה ביד חשופה.

קייטרינג טאפסים הוא קייטרינג של מנות ביס. ביס וגמרנו. הן מעין דגימות מזון, טעימות, ומה שהן עושות הוא זה: הן פותחות את התיאבון, מעוררות ומגרות אותו. יש טאפסים המוגשים על פיתות קטנות או על לחמים קטנים, עם מתבלים ורטבים, חריפים, פיקנטיים. הם עשויים לכלול בשר, דגים ( על פי רוב סלמון), סושי ועוד.

קייטרינג טאפסים מתאים לישיבות שונות; הוא מעין תחליף לארוחה, ויתרונו בכל שניתן לאכול תוך כדי הישיבה ללא צורך להכריז על הפסקה מסודרת לאוכל. המזון מונח על מגשים וכל מי שנוכח בישיבה יכול להושיט יד ולקחת כאוות נפשו מהטאפסים.

קייטרינג כזה מתאים גם לנשנושים במהלך יום העבודה המאומץ והתובעני במשרד או לאירוח בבית עבור מי שאין להם רצון, כוח או יכולת להכין תקרובת לאורחים ואף ארוחה שלמה.

קייטרינג טאפסים הוא עשיר ומגוון וניתן לכלול בו מאכלים מסורתיים ממטבחיהן של מדינות המתאפיינות ומצטיינות במאכלים טיפוסיים. חברות קייטרינג מציעות מבחר עשיר המאפשר בחירת סוגי המזון לשירות הסעדה זה על פי נתונים ושיקולים שונים כגון: מועד האירוע ( העונה בשנה והשעה ביממה שבה הוא נערך) מיקומו, מספר המשתתפים בו, גיל המשתתפים ( ברור כי לילדים מתאים תפריט ייעודי וייחודי, השונה מהתפריט המקובל בחתונות, לדוגמה).

אתם מוזמנים להפתיע את המוזמנים לאירוע בתפריט עשיר של קייטרינג טאפסים.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :