דף הבית : אירועים פרטיים : קייטרינג בבית כנסת
קייטרינג בבית כנסת
.

קייטרינג לבית כנסת

קייטרינג לבית כנסת, יותר מאשר אספקת שירותי הסעדה לכל מקום אחר, מחייב בחירה מושכלת וקפדנית של סוגי המזון. בשל מעמדו הקדוש והמכובד של בית הכנסת, יש להקפיד על כל מה ועל כל מי שנכנס אליו. מצופה מכל הבאים בשעריו והפוקדים אותו כי ינהגו כבוד, ידברו בשקט, יאכלו באופן רבותי.

ברור כי בבית כנסת אי אפשר "לפתוח שולחן" ולערוך משתה, וגם אם כן- מן הראוי שהדבר ייעשה בצניעות המתחייבת.

ברור לכל כי חברה המבקשת לספק קייטרינג לבית כנסת מתחייבת כל שמירת כשרות למהדרין ושמירת שבת. זה בבחינת MUST. על פי אופי האירוע ניתן לבחור מזונות שונים ממגוון תפריטים- בשרי או חלבי.

אחת ממתכונות ההסעדה הטובות והנותנות מענה מיטבי לחוגגים בבית כנסת היא מגשי אירוח. כך כל יותר להגיש וקל יותר לחסל. באמצעות המגשים ניתן להציע מגוון עשיר של מזונות, לרבות מנות אצבע, שקל לאכול אותן.

כשאוכלים בבית כנסת ברור שחשוב לכבד את המקום. עצם הבחירה לקיים אירוע בבית כנסת היא בבחינת הצהרה, וככזאת היא מחייבת הן את המארגנים את האירוע והן את מי שבאים לכבד את חתן השמחה בשמחתו.

חברה ותיקה המספקת שירותי קייטרינג לבתי כנסת בפרט ולכל סוגי האירועים בפרט תשמח להציע לכם תפריט על פי סוג האירוע, השעה שבה הוא אמור להיערך, מספר המשתתפים בו, תוך שקלול הרצונות והבקשות המיוחדות שלכם.

כשעורכים אירוע בבית כנסת חשוב להסדיר מבעוד מועד את תחום ההסעדה, כדי שהוא לא יחייב אתכם להשקיע זמן ו"להתעסק" בנושא זה. כשאתם מזמינים שירות קייטרינג לבית כנסת אתם מסירים מבעוד מועד דאגה מלבכם ויכולים להתכונן לאירוע בראש ובלב שקטים מעצם הידיעה כי כל האורחים ייהנו גם מהחלק החשוב הזה.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :