דף הבית : קייטרינג לעסקים : קייטרינג לארוחת צהריים
קייטרינג לארוחת צהריים
.

קייטרינג לארוחת צהריים

קייטרינג לארוחת צהריים נותן מענה מצוין למטיילים, למי שחוגגים אירועים בחצי היום, לחברות המקיימות ימי גיבוש, למשפחות שרוצות להקל על עצמן או לגוון את התפריט הביתי השגרתי שלהן ועוד.

על פי רוב מדובר בקייטרינג בשרי (אף שבהינתן צורך או דרישה ניתן לשבוע בהחלט גם מתפריט חלבי עשיר). קייטרינג כזה עשוי לכלול לא רק את כל אבות המזון אלא גם מגוון רטבים ותבלינים המהווים תוספים המעשירים את הטעם ומגוונים אותו. היות שאתם מכירים, בוודאי, את ההיצע העשיר של חברת קייטרינג ואתם מוזמנים בהחלט להתוודע אל מה שאינכן מכירים, אולי לא תתקשו להחליט מה להזמין. עם זאת נשמח לייעץ לכם מהניסיון שלנו ומניסיונם של לקוחות רבים שנהנים מדי יום משירותי הקייטרינג שלנו.

אם אתם מתכננים את ארוחת הצהריים כארוחה המרכזית של האירוע- רשמי או פחות רשמי- טבעי שתרצו שהיא תהיה ארוחה בשרית, דשנה ועשירה. לחלופין- תוכלו להזמין ולקבל ארוחה חלבית, עשירה אף היא, על בסיס מגשי אירוח או בכל מתכונת הסעדה שהיא.

על מנת לתת מענה לדרישות כל הסועדים הפוטנציאליים (אם ניתן לברר מבעוד מועד האם יש ביניהם צמחונים או אף טבעוניים) חשוב ומומלץ להיערך מבעוד מועד. כך גם ניתן לוודא כי לא תחרגו מבחינה תקציבית וכי תקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם.

כמי שמנוסים ומיומנים באספקת קייטרינג לארוחת צהריים, כמו גם לארוחת ערב ולאירועים שונים הנערכים בשעות שונות של היום והערב, נשמח להעמיד לרשותכם את כל משאבי הידע, הניסיון, שירותי הפצת אוכל ואת שירות הלקוחות שלנו.

זה הזמן להתוודע אל שירותי ההסעדה המגוונים שלנו ולהיווכח כי ניתן לקבל תפריט עשיר ומגוון לארוחה טעימה, מזינה ומשביעה. שיהיו לכם צהריים טובים.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :