דף הבית : שרותים משלימים : שירותי הפצה לאוכל
שירותי הפצה לאוכל
.

שירותי הפצה לאוכל

אוכל הוא מוצר שיש לנהוג כלפיו במקצועיות, באחריות ובזהירות בכל שרשרת הייצור, השינוע, השיווק וההגשה שלו. שירותי הפצה לאוכל הם שירותים חשובים וחיוניים ביותר. חברת הסעדה המצוידת באמצעי תחבורה ייעודיים ובכלים לאחסון מהווה ערובה לשירות מיטבי. הדרישה למקצועיות ולאיכות גוברת כאשר מדובר במזון אשר יש לשמור על החום או על הקור שלו גם ובעיקר כאשר הוא משונע מהמקום שבו מכינים אותו אל המקום שבו אוכלים אותו.

האחריות אינה מתמצה רק בשמירה על טיב המזון ואיכותו, טריותו, מידת החום או הקור הנדרשים לשימורו אלא גם ואולי בעיקר לעמידה קפדנית בלוח זמנים. העיתוי הוא קריטי. איחור הגעה עלול לגרום עגמת נפש רבה בעוד הגעה טרם הזמן עלולה לפגום באיכות המזון וכתוצאה ממנה לגרום גם עגמת נפש.

חברת קייטרינג מובילה- תרתי משמע- תספק לכם כל כמות נדרשת של מזון למקום ולמועד הנדרשים, כך שתוכלו להיערך להגשתו בזמן, ללא לחץ, ועל פי סיכום מראש גם משירותי הגשה.

הפצת אוכל שונה במהותה מהפצת מוצרים קשיחים ומוצקים שאינם מתכלים ואשר לא נדרשים תנאים מיוחדים לשינועם. מכאן נובעות המחויבות והאחריות הרבות המוטלות על כתפיהם של ספקי השירות.

כאשר אתם מזמינים קייטרינג חשוב לוודא כי החברה לא רק מסוגלת לספק לכם את מגוון המאכלים הנדרש והמבוקש בכל כמות שתוסכם עליה אלא גם לשנע אותו מהעסק אל אולם או אל גן האירועים שלכם, אל ביתכם או אל מקום כל שהוא בחיק הטבע – כשכל המזונות מגיעים ב"מצב הצבירה" הטבעי שלהם. חשוב לברר ולוודא כי המזון אכן יגיע בשלמותו למקום ובזמן המיועדים. שירותי הפצה לאוכל מתבצעים על ידי חברה המחויבת למקצועיות ולאמינות, חברה שמאפשרת ללקוחותיה להיות סמוכים ובטוחים כי המזון יגיע ליעדו בשלמותו ובעיקר- בזמן.הודעות אחרונות

שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :