דף הבית : אירועים פרטיים : קייטרינג לפסח
קייטרינג לפסח
.

קייטרינג לפסח

התשובה לשאלה מה מייחד קייטרינג לפסח מקופלת, שקופה, בשאלה. פסח אינו עוד חג הוא ה- חג. לנושא המזון בו יש חשיבות רבה. כולנו מסובים בליל הסדר סביב שולחן ערוך, עמוס כל טוב. מדובר בארוחת חג דשנה, מושקעת. ארוחה בשרית, עם תוספות חמות וסלטים קרים. עם דגים. עם מרק. עם קינוח. ארוחה כזאת יש לתכנן מבעוד מועד. לארוחה כזאת יש להתכונן זמן מספיק לפני החג.

הואיל וייחוד זמן, מחשבה, מאמץ וגם – ברור- כסף, מהווה חלק בלתי נפרד ממה שמכונה "הכנות לחג" יש מי שבוחרים לשחרר עצמם מהעומס הכרוך בהכנת האוכל לחג ומעדיפים להסתייע בשירות קייטרינג לפסח.

גם חברות ההסעדה נערכות מבעוד מועד להזמנות. התפריטים החלופיים שהם מציעים מאפשרים לבחור את כל סוגי המאכלים המסורתיים והמועדפים. מי מכם שרוצים להזמין קייטרינג לפסח מוזמנים ליצור קשר עם חברת קייטרינג מובילה ומנוסה לקבלת ייעוץ בנושא בניית התפריט ו"כתב כמויות". הניסיון העצום של אנשי מקצוע בתחום זה בא לידי ביטוי בבניית תפריט עשיר, מגוון, משביע ובעיקר- טעים.

גם אם בשבוע שבו הקור מקפיא וגשמים מציפים רחובות ערים פסח עדיין אינו נראה באופק – לא מוקדם להתחיל לחשוב ולתכנן את סעודת החג (אחרי פורים? שיהיה).

קייטרינג לפסח הוא אופציה מצוינת למשפחות שהשנה יארחו בביתן את המשפחה המורחבת ואורחים נוספים. היתרון בשירות זה הוא באפשרות לקבל סוגי מזונות אשר סביר להניח שלא הייתם חושבים וטורחים להכין אותם אילו אתם הייתם אחראים על הכנת האוכל.

אם אתם שוקלים להזמין קייטרינג לפסח אתם יכולים לסמן מראש V על הדבר החשוב ביותר בסדר פסח, אשר יאפשר לכם לא להילחץ בימים שקודמים לחג- תקופה מלחיצה כמעט בהגדרה... שיהיה, במועדו, חג שמח וארוחת חג טעימה ומשביעה.הודעות אחרונות

שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :