דף הבית : שרותים משלימים : השכרת מטבח
השכרת מטבח
.

השכרת מטבח

מחפשים להשכיר מטבח? הגעתם למקום הנכון. אנו עובדים עם מטבחים רבים ברחבי הארץ אשר להשכיר אותם על בסיס שונה לפי הצורך. ניתן להשכיר מטבח על בסיס יומי, שעתי, חודשי. אופי ההשכרה הנ"ל מתאים בעיקר לכל אותם בשלנים מתחילים, או בשלנים שעדיין לא מרגישים בנוח לעשות את הקפיצה למטבח משלהם. המטבחים העומדים לרשותכם באפשרות זו הינם מטבחים מאובזרים ברמה הגבוהה ביותר. מבטחי קייטרינג מקצועיים, אשר חברות קייטרינג רבות מעמידות לרשותכם בתנאים מסוימים. היכולת שלנו למצוא עבורכם מטבח מתאים גם מבחינת האזור וגם מבחינת האבזור הינה גבוהה.

כמה עולה להשכיר מטבח?

ובכן כמו שציינו האפשרויות להשכרת מטבח קייטרינג הינה רבות, אם אתם לקוחות מזדמנים אשר מחפשים להשכיר מטבח באופן חד פעמי יומי\שעתי או שמא אתם לקוחות קבועים. גורמים נוספים המשפיעים על הצעת המחיר שתקבלו היא אופיו של המטבח כלומר, מהו הציוד הנמצא בו, ככל שהציוד במטבח מורכב יותר ויקר יותר כך יעלה מחיר ההשכרה. ישנם גורמים נוספים המשפיעים על מחיר ההשכרה, אחד מהגורמים הללו הינו כשרות. ככל שהכשרות

מהודרת יותר כך יעלה המחיר, כנגד מטבחים ללא תעודת כשרות. אם ברצונכם להזמין משגיח מטעם החברה ליום בו אתם מחפשים להשכיר מטבח קייטרינג יש לציין זאת וניתן בהחלט לדאוג לכך. כל המטבחים שתיארנו עד כאן הינם מטבחים המתאימים לייצור של כמה מאות מנות ביום ואינם בעלי רשיון יצרן. ניתן לקבל הצעת מחיר עבור מטבחים עם רשיון יצרן אולם מטבחים אלו ספורים ולעיתים לא יהיו באזור מגוריכם.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :