דף הבית : סוגי קייטרינג : קייטרינג הרב רובין
קייטרינג הרב רובין
.

בבואכם להחליט לאיזה חברת קייטרינג לפנות בשביל לקיים אירוע, כדאי לתת דעת לגבי סוגיות ועניינים שונים. אחד הנושאים החשובים (למי שיש לו זיקה לנושא) זהו נושא הכשרות של האוכל והשתייה. חברות קייטרינג שונות משתמשות בהכשרים רבים, כאשר עבור כל בן אדם ועבור כל קהילה בארץ יש לפחות מערכת כשרות אחת שמתאימה להם.

אחת ממערכות הכשרות הידועות, זהו "בד"ץ מהדרין" בהנהגתו של הרב אברהם רובין. בד"ץ זה עובד עם חברות שונות, וכמו כן אנשים רבים בארץ גם כן משתמשים בצורים בעלי הכשר זה. כדי לבחור האם להתמש בהכשר של הרב רובין או בכל סוג של הכשר אחר, צריך להבין בנושא באופן אישי או לכל הפחות להתייעץ עם רבנים ו/או בעלי דעה אחרים בתחום. כשרות זה נושא כל כך חשוב עבור אנשים ששומרים או מייחסים משקל רב לנושא בכלל ולקיום מצוות בפרט, כך שאין כאן מקום לתת או לא לתת המלצה על הכשר ספציפי.

ספציפית בנושא של הזמנת שירותי קייטרינג, כדאי מאוד לפנות מבעוד מועד לנציגי החברה ולברר אצלם לגבי סוגי ההכשר שיש למזון ומשקאות שהם מספקים. אפשר לשאול, עם אילו מערכי כשרות הם עובדים: כאשר הן יכולות להיות הן בד"ץ מהדרין בהנהגתו של הרב רובין והן כל סוג של כשרות אחרת. בהחלט כדאי להתחיל לברר את נושא הכשרוץ מבעוד מועד, כך שבהתקרב למועד האירוע, אתם תהיו "סגורים" לפחות מבחינת נושא הקייטרינג. באירוע עצמו האורחים שלכם יוכלו ליהנות ממאכלים טעימים ומגוונים שתספק לכם חברת קייטרינג שבחרתם מבעוד מועד.

אתם תיהנו, האורחים שלכם ייהנו, חברת הקייטרינג ועובדיה ייהנו - זהו אחד המתכונים לקיום אירוע מוצלח. גם מעבר לנושא הקייטרינג, נושא הכשרות הוא תחום כה נרחב ומענייין, שמומלץ לקרוא קצת אודות הנושא.

באזורים: ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא ,צפון,דרום,מרכז,גליל,עמקים,כרמיאל,עמק יזרעאל,זכרון יעקב,קיסריה
שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :